9 Ocak 2013 Çarşamba

Özlemek ne garip. Ölüyorum sanıyorsun, ama ölmüyorsun.

Özlemek ne garip. Ölüyorum sanıyorsun, ama ölmüyorsun.   

2 yorum:

 1. Sayın Yönetici;
  Yine aynı şekilde bu söz tarafıma aittir. Cemal Süreya'nın hiçbir kitabının hiçbir sayfasında böyle bir söz bulamazsınız. Bu son derece çirkince gelişen ve dağılan yanlış bilgileri kontrol etme vaktiniz yoksa bile, bireysel uyarılarımı dikkate almanızı temenni ediyorum.
  Bu uyarılarım, vakti geldiğinde başlatılacak hukuk sürecinde kullanılmak üzere kayıt altında tutulmak üzere beyan edilmekte, tarafınıza iletilmektedir.
  Bilginize,

  YanıtlaSil
 2. Sayın Yönetici;
  Bizzat tarafımca size ulaştırılan ve kayıt altında tutulan bilgilendirmelere gösterdiğiniz olumlu yaklaşım ve ivedilikle gerçekleştirdiğiniz düzeltmelerle tarafıma ait sözleri –sayfanızda ilk yayınlandıkları tarihler itibariyle süregelen yanlış bilgilendirmelere son vererek- ''Merilini'' etiketiyle yayınladığınız için size, (bir ekip olmanız hâlinde, tüm ekibe) teşekkürlerimi sunuyorum.

  [Sanal ortamın birtakım handikaplarından ötürü, kişilerden kişilere yayılımlar esnasında yanlış veya eksik nüks eden ve hızla yayılmaya devam eden verilerin bir noktadan sonra oluşturduğu bilgi kirliliğinin bir sonucu olarak gelişen bu tip hatalar, umuyorum ki, yakın zamanlarda (siz sayfa yöneticileri tarafından) detaylandırılmış kontrollerle en aza indirgenir. Bu sayede sözler/bilgiler, ilgisi olmayan isimlerle/ilişkilendirmelerle değil, asıl yazarlarıyla/kaynaklarıyla anılır. Ve asıl yazarlar/kaynaklar, bilgi kirliliği sonucunda oluşan birtakım sonu gelmez sıkıntılı durumlarla karşı karşıya bırakılmış olmazlar.]

  Saygılarımla,

  YanıtlaSil